Kurallar!

Merhaba, Kalitelisohbet.Com sitemize öncelikle hoş geldiniz.

Sitemizde farklı odalar bulunmaktadır. Güzel müzikler eşliğinde keyifli sohbetleriniz için sohbet ve radyo kanalımız ve aynı zaman da yarışmak ya da oyun oynamak isterseniz oyun kanallarımız bulunmaktadır.

Sitemize giren kullanıcıların amacının eğlenmek ve yaşam stresini aza indirmek olduğunu biliyoruz.

Daha keyifli, güvenli sohbet ortamı oluşturmak ve sorunsuz sistem erişimini siz değerli katılımcılarımıza sağlayabilmek için, yönetim tarafından belirlenen kurallar aşağıda verilmiştir.

Hepimizin bu kurallara uyması gerekmektedir. Bu kurallar sizlerin daha rahat bir ortam da muhabbet etmeniz içindir.

KURALLAR:

Kalitelisohbet.Com Sunucumuzun bütün odalarında bulunan katılımcılarını , aşağılayacak ve rencide edecek şekilde Ahlaka uygun olmayan konuşma ve davranışlarda bulunmak tamamen yasaktır. Bu kurala uymayan kullanıcı sınırsız(süresiz) olarak siteye girmesi yasaklanır ve siteden uzaklaştırılır.

Sunucuda sohbet esnasında odaların bütününde ya da bulunulan odada flood yapmak yani aynı mesajın tekrar tekrar kopyalanması sohbet akışını bozduğu için yasaktır, ve kural dışıdır.

Aynı zaman da sohbet esnasında mesajlar büyük harflerle yazılmamalıdır. Kural dışıdır, küçük harflerle yazışmak göze hoş gelmektedir.

Sitemiz 18 yaş ve üzeri için uygundur. 18 Yaş altındaki kullanıcıların farklı eğlence aktivitelerinde bulunması gerekir.

Sitemizde sohbet ederken renkli yazmak sohbet eden katılımcıları rahatsız edebildiği için yasaktır ve kural dışıdır.

Etik olmadığı için sitemize katılım sağlayan katılımcıların başka sitelerin reklamını yapması ya da teşvik etmesi etik olmadığından yasaktır ve kural dışıdır. Reklam yapan ya da teşvik eden katılımcılar siteden uzaklaştıtılacaktır.

Sitemizde katılan katılımcıların genel sohbet odalarında ,başka katılımcıya ait şifre ya da mail adreslerini istemek karşı tarafı rahatsız edebileceği için yasaktır ve kural dışıdır.

Sitemiz tamamen ücretsiz olup sizden herhangi bir ücret talep eden kişi ya da kişiler olursa inanmayınız ve herhangi bir ücret ödemeyiniz. Ücret talep eden katılımcıları yönetime ya da yetkili kişilere bildirmeniz gerekmektedir.

Sitemiz genel sohbet odalarında küfür, argo mesajlar sohbetler insani olmadığı ve ahlaka aykırı olduğu için yasaktır. Bu şekilde mesajları olan katılımcılar derhal siteden uzaklaştırılacaklardır.

Sitemizde Dini ve Siyasi konularla ilgili sohbet edilmesi yasaktır. Çünkü,insanların inançları ve siyasi görüşleri farklı olabilir. Kimsenin kimseye saygısızlık yapmasına izin verilmemektedir.

Siteye gelen kullanıcıların aynı anda farklı farklı rumuzlarla gelip insanları yanıltmaları doğru değildir ve yasaktır.

Sohbet etmek ve eğlenmek için sitemize katılım sağlayan siz katılımcıların güvenliği için hiç kimse ile lütfen telefon numaranızı,ev ya da iş yeri adresinizi paylaşmayınız. Aksi takdirde sitemiz bu durumda sorumlu değildir. Sorumluluk tamamen size aittir.

Sohbet ortamını daha keyifli ve güvenli olması için siz katılımcıların da görüşleri bizler için önemlidir. Katkıda bulunmak için görüşlerinizi bidirebilirsiniz.

DİKKAT!!

Sitemizde sohbet için katılan bütün katılımcılar siteye girdiği andan itibaren yukarıda belirtilen kuralları kabul etmiş sayılırlar ve kurallara uymak zorundadırlar..

İyi sohbetler.. Kalitelisohbet.Com Site Yönetimi.